Sympatia

Znajdź znajomość, przyjaciół lub nawet drugą połówkę :)


Zasady Forum

Musisz się zgodzić, jeśli chcesz się zarejestrować

§1. Postanowienia Ogólne

1.1 Każdy Użytkownik wraz z rejestracją akceptuje poniższy Regulamin Forum.
1.2 Jako, że do rejestracji na forum wymagane jest zaakceptowanie treści regulaminu to jego nieznajomość nie będzie zwalniała od kary w przypadku złamania zasad.
1.3 Regulamin odnosi się do każdego użytkownika forum.
1.4 Obowiązującym językiem na Forum jest język polski. Używanie innych języków jest dozwolone tylko w postaci pojedynczych zwrotów/zdań itp. Należy starać się pisać zgodnie z zasadami polskiej ortografii i nie używać żargonu kaleczącego język polski. Niezachowanie należytej staranności w tej dziedzinie może być ukarane ostrzeżeniem.
1.5 Przed założeniem nowego tematu na forum należy upewnić się, że jest on zakładany w odpowiednim dziale. W każdym pod-forum obowiązuje regulamin danego działu, z którym użytkownik ma obowiązek się zapoznać i przestrzegać go. Zatem w każdym pod-forum obowiązuje regulamin ogólny oraz regulamin danego działu. Jeżeli jakiś punkt regulaminu danego działu jest niezgodny z regulaminem ogólnym wówczas obowiązuje regulamin danego działu. W takim przypadku zaobserwowaną rozbieżność pomiędzy regulaminami należy zgłosić do Super Moderatora bądź Administratora Forum.
1.6 Obecny regulamin obowiązuje od 01.01.2012r.
1.7 Ostatnia poprawka w regulaminie miała miejsce 25.01.2014r.


§2. Administracja

2.1 Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wstawianą przez użytkowników forum.
2.2 Administracja nie ponosi odpowiedzialności za błędy w działaniu strony. Podmiotem odpowiedzialnym jest tylko i wyłącznie serwis pun.pl.
2.3 Administracja zastrzega sobie prawo do modyfikowania i kasowania postów dodanych przez użytkowników. W takim przypadku w poście będzie zaznaczona odpowiednia informacja iż post został edytowany.
2.4 W przypadku niezarejestrowanych użytkowników modyfikacja/usunięcie postu kosztuje 20zł. Szczegóły przy kontakcie z administratorem.
2.5 Administracja zastrzega sobie prawo do dowolnego modyfikowania regulaminu z uprzednim poinformowaniem użytkowników.

Wszystkie wyświetlenia:

copyright ˆ 2010-2016
all rights reserved by Morqeo

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fma.pun.pl www.masbleach.pun.pl www.thesixpounder.pun.pl www.centrumcs.pun.pl www.zamuramizk.pun.pl